Bize Hemen Ulaşın Tel: 0535 942 75 91

Alarm Sensörü

Araç alarmları, aracınızın ve aracınızın içinde bulunan eşyalarınızın güvenli açısından yüksek öneme sahiptirler. Kaliteleri değişen geniş ürün yelpazesine sahip araç alarmları içerisinden en güvenilir ve en kaliteli olanları sizler için tedarik ediyoruz. Yüksek standartlarda işçilik ve yüksek kalitede malzeme kullanımı ile hizmet veriyoruz.

Park Sensörü

Gelişen teknoloji ile birlikte üretilen en kullanışlı ürünlerden biri olan park sensörü sürücülere birçok fayda sağlamaktadır. Sürücülerin park edecekleri zaman, otomobillerin çevresindeki nesneleri algılayarak sürücülere ses ile uyarı veren sensörler, nesnelerin uzaklığı ile ilgili bilgiler de vermektedir. Sürücülerin konforları ve güvenlikleri açısından önemli yere sahip olan ürünler, otomobillerin park sırasında hasar almasını engellemektedir. Sürücülerin dalgınlık ve görmeme gibi sebeplerden dolayı kaza yaptıkları park yapma esnasında önemli bir görev üstlenmektedir.

Kullanılan teknolojiye ve kalitesine göre değişen park sensörü fiyatları farklılık göstermektedir. Özellikle takılacak aracın türünün ve modelinin önemli olduğunu unutmamak gereklidir. Kalitesiz şekilde üretilen sensörler, doğru çalışmamakta ve çeşitli kazalara sebep olabilmektedir. Bu sebeple kaliteli ürünler almak gereklidir. Kaliteli ürünler hakkında net fiyat ve ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.